Salt la informațiile despre produs
1 din 5

Your Allulose Store

Allulóz Édesítő BULK 25kg (55lb) - Természetes Cukorpótló

Allulóz Édesítő BULK 25kg (55lb) - Természetes Cukorpótló

Preț obișnuit $349.99 USD
Preț obișnuit $399.99 USD Preț redus $349.99 USD
Preț unitar $0.40/uncie
Vânzare Stoc epuizat
Taxe incluse. Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate

Allulóz Édesítő BULK 25kg (55lb) - Természetes Cukorpótló

Gazdaságos kiszerelés családi és B2B felhasználásra egyaránt!

100% Tiszta Allulóz Por. 0 Kalória. 0 Glikémiás Index. Keto Barát. Non-GMO. Vegán.


MIT KAPSZ?

✓ 25kg (55.11 lb) Ipari Zsák PE béléssel - Élelmiszeripari minőség

✓ 70% Édesség a cukorhoz képest - Adagolás: 1:1.3 arány (1.3kg allulóz = 1kg cukor)

✓ Alacsonyabb karamellizációs pont - Tökéletes fagylalthoz, sütéshez, italokhoz

✓ Nincs utóíz, nincs hűtő hatás mint az eritritnél

✓ FDA 21 CFR 101.9 - Allulóz nem számít hozzáadott cukornak


KINEK AJÁNLJUK?

  • Egészségtudatos családoknak – 0 kalória, 0 glikémiás index, a gyerekek is imádják
  • Pékségeknek, kávézóknak, cukrászdáknak
  • Fagylaltozóknak és éttermeknek – karamellizálható, nem keserű utóíz
  • Keto és diétás termékek gyártóinak – KETO FRIENDLY, VEGAN, NON-GMO
  • És persze mindenkinek, aki szereti! 😍


TÁROLÁS: Száraz, hűvös helyen. Szavatosság: 2028.12.31-ig.

Származás és csomagolás: Kína

Forgalmazás: Your Allulose Store LLC, Florida, USA

 

💰 BULK VIP KEDVEZMÉNY - MINÉL TÖBBET VESZEL, ANNÁL OLCSÓBB 1 GRAMM

Miért éri meg raktárra venni? Az allulóz nem romlik, 2+ év a szavatossága.

 

1 ZSÁK (alap):

$349 = $0.40 / oz ( $349 / 881.76 oz )

= $6.33 / lb | $13.96 / kg | 1.396 cent / gramm


10 ZSÁK = 10. FÉLÁRON

$3490 - $175 = $3315 összesen

Átlag: $331.50 / zsák

= $0.376 / oz → $0.38 / oz

= $6.01 / lb | $13.26 / kg | 1.326 cent / gramm

Spórolsz: $175


20 ZSÁK = 1 INGYEN + 1 FÉLÁRON (18.5-öt fizetsz)

18.5 x $349 = $6456.50 összesen

Átlag: $322.83 / zsák

= $0.366 / oz → $0.37 / oz

= $5.86 / lb | $12.91 / kg | 1.291 cent / gramm

Spórolsz: $523.50


40 ZSÁK = 1 RAKLAP = 4 INGYEN (36-ot fizetsz)

36 x $349 = $12,564 összesen

Átlag: $314.10 / zsák

= $0.356 / oz → $0.36 / oz 🏆 LEGJOBB!

= $5.70 / lb | $12.56 / kg | 1.256 cent / gramm

Spórolsz: $1,396

 

MIT JELENT EZ EGY PÉKSÉGNEK? SZÁMOLJUNK!

1 kg cukor = 1.3 kg allulóz kell helyette.

1 kg cukor kiváltása:

1.3 kg allulóz x $12.56 / kg (raklap ár) = $16.33

Igen, drágább mint a cukor ($1.50 / kg).

DE:

1 kg cukros süti eladási ára: $15

1 kg KETO süti eladási ára allulózzal: $45 - $55

Mert 0 Kalória, 0 Cukor, Keto Barát. A vevőd 3x áron veszi meg!

SZÁMOLÁS 1 RAKLAPPAL (40 zsák):

1 raklap = 1,000 kg = 2,204 lb = 35,274 oz

Ha napi 5 kg-ot használsz:

1,000 kg / 5 kg = 200 nap = 6.5 hónap!

6.5 hónapig nem kell rendelned:

✓ 1 szállítási díj

✓ 1 raklap hely a raktárban

✓ Végig $0.36 / oz áron dolgozol, nem $0.40-en

Ha napi 10 kg-ot használsz (nagy pékség):

1,000 kg / 10 kg = 100 nap = 3.3 hónap

Egy raklapnyi mennyiség nem kiadás, hanem 3-6 hónapra előre megvett profit!

 

VISSZATÉRŐ VÁSÁRLÓ PROGRAM

2. rendelés ugyanazzal a mennyiséggel = ugyanaz a bulk ár + AJÁNDÉK

Mert nem egy eladást akarunk, hanem hosszútávú partnerkapcsolatot!

 

 

Vedeți detaliile complete